WawPho

WawPho

6.6

Kuchnia

6.5/10

Obsługa

6.0/10

Wnętrze

7.0/10

Cena/jakość

7.0/10

Plusy

  • przyzwoite ceny
  • estetyczne i wygodne wnętrze

Minusy

  • dania mogłyby być bardziej doprawione

 

Przyjemny lokal z kuchnią azjatycką ukryty wśród uliczek Śródmieścia Południowego, w bliskim sąsiedztwie warszawskiej Politechniki. Jak nazwa sygnalizuje, specjalizują się przede wszystkim w pho, choć i innych wietnamskich smaków tu nie zabraknie. Ja trafiłam do WawPho w listopadowe, chłodne już popołudnie, po wizycie na Powązkach, zatem rozgrzanie gorącym bulionem było jak najbardziej pożądane.

Dania są smaczne, sycące, rozgrzewające. Trudno mi niestety o nich powiedzieć coś więcej, bo jakiś czas temu odkryłam, że kuchnia wietnamska nie należy do moich najulubieńszych – wolę znacznie bardziej wyraziste smaki. Pho z parzoną wołowiną spełniło jednak oczekiwania, a zagryzione przyzwoitymi sajgonkami stanowiło naprawdę przyzwoity posiłek.

Podoba mi się wnętrze, nie jest na siłę uatrakcyjnione azjatyckimi dodatkami, są duże stoły, przy których wygodnie pomieści się większe towarzystwo. Ceny atrakcyjne, zwłaszcza polecam obserwować sensowną ofertę lunchową.

ul. Noakowskiego 14, 880 138 861, FB

WawPho

ładowanie mapy - proszę czekać...

WawPho 52.221472, 21.010295 WawPho

 

Co sądzisz? Skomentuj!
Chjena

Chjena Autor

Wątróbkę popijam mlekiem sojowym, o które potrafię pytać w takich miejscach jak Wars czy bufet sądowy. Istnieje niewiele rzeczy, których bym nie zjadła i należą do nich flaczki. W kuchni najważniejszy jest dla mnie pomysł i zaangażowanie, bo pasja to najlepsza przyprawa. Przejawiam nadmierne upodobanie do cekinów i panterki.