Toto Eataliano

Toto Eataliano

6.6

Kuchnia

7.0/10

Obsługa

5.5/10

Wnętrze

7.0/10

Cena/jakość

7.0/10

Plusy

  • dobra opcja lunchowa
  • smaczna pizza

Minusy

  • ciasno w środku

 

Toto to niewielka dziupla na Poznańskiej z włoską kuchnią,. Wnętrze jest naprawdę kompatkowe, ale przyjemne, a sporo powierzchni zajmuje widoczna dla gości kuchnia, w której uwijają się kucharze. Póki co trafiłam tam na lunch, jednak okazał się być na tyle obiecujący, że nie wykluczam powrotów w przyszłości. Co prawda zupa krem z białych warzyw z oliwą truflową okazała się nadmiernie zachowawcza – dawno nie jadłam tak delikatnej zupy, której ewidentnie brakowało jakiegoś bardziej zdecydowanego składnika – ale za to pizza to już jedna z wyższych klas. Na kruchym placku odpowiedniej grubości niezawodne połączenie rukoli z dobrej jakości szynką parmeńską, a całość w rozmiarze ciężkim do przejedzenia dla człowieka o przeciętnych możliwościach chłonnych.

Fajnym pomysłem jest podawanie lunchu dnia również w formie zupa + wybrana pizza.

Toto ma w sobie jakiś luz i włoską swobodę, po prostu lubią tu dobrze karmić, nie siląc się przy okazji na restaurację wysokiej klasy czy nadmierne nadskakiwanie klientom. Ot, robią swoje i robią to dobrze.

ul. Poznańska 5, 517 484 505, FB

Toto Eataliano

ładowanie mapy - proszę czekać...

Toto Eataliano 52.223784, 21.012370 Toto Eataliano
Co sądzisz? Skomentuj!
Chjena

Chjena Autor

Wątróbkę popijam mlekiem sojowym, o które potrafię pytać w takich miejscach jak Wars czy bufet sądowy. Istnieje niewiele rzeczy, których bym nie zjadła i należą do nich flaczki. W kuchni najważniejszy jest dla mnie pomysł i zaangażowanie, bo pasja to najlepsza przyprawa. Przejawiam nadmierne upodobanie do cekinów i panterki.