Toan Pho

7.3

Kuchnia

8.5/10

Obsługa

6.5/10

Wnętrze

5.5/10

Cena/jakość

8.5/10

Plusy

  • Autentyczna kuchnia
  • Szybkość podania

Minusy

  • Ciasno
  • Głośno

 

Do Toan Pho wpadłem z Chjeną zmarznięty i zmęczony po dłuższym zwiedzaniu Muzeum Narodowego. Zgodnie uznaliśmy, że tylko pho może nas uratować, a podobno tutaj podają najlepszą.

Lokal, choć przy Chmielnej, nie obiega od tego, czego spodziewamy się po wietnamskich knajpkach: w środku ciasno, parują wielkie talerze, a menu jest ponumerowane, by ułatwić składanie zamówień. Choć nad pho nigdy specjalnie nie piałem, tutaj zmieniłem zdanie – naprawdę znają się na rzeczy (co potwierdza sama klientela, w dużej mierze wietnamska).

Zdecydowałem się na pho huehue xd, dość pikantną i z kawałkami mięsa nieco przypominającymi wsad do banh mi. Była moc, była esencjonalność! Wszystko w rozsądnej cenie poniżej 20 złotych i ilości, która zaspokoiłaby nawet najbardziej głodną osobę. Z czystym sercem polecam.

Toan Pho, ul. Chmielna 5, FB

Toan Pho

ładowanie mapy - proszę czekać...

Toan Pho 52.232980, 21.018167 Toan Pho [1], [2]
Co sądzisz? Skomentuj!
Elzynor

Elzynor Autor

Z wegetarianizmem jest u mnie jak z rzucaniem palenia u większości ludzi - niby już, już, a potem na imprezie i tak ktoś wciśnie fajkę... Marnowanie jedzenia to zbrodnia, nie róbcie tego w moim towarzystwie. Królestwo i pół córki za dobre zielone curry!