Sucré (Krakowskie Przedmieście)

7.5

Kuchnia

7.5/10

Obsługa

8.0/10

Wnętrze

7.0/10

Cena/jakość

7.5/10

Plusy

  • Porządne lody
  • Dobry wybór słodkości do kawy

Minusy

  • Kolejki
  • Trochę ciasno w środku

 

Sucré istnieje od kilku lat i przez ten czas zdążyło sobie wypracować porządną pozycję wśród warszawskich cukierni i lodziarni. Nie dziwi mnie to – ich lody i ciastka naprawdę trzymają poziom (polecam szczególnie sorbet z mango!) i chociaż są miejsca, które w moich prywatnych rankingach stoją nieci wyżej, to tych z Sucré nigdy nie odmawiam. Relacja jakość-cena także wypada tu przyzwoicie. O ile więc lokal nie daje powodów, by tu specjalnie pielgrzymować, to gwarantuje udane spotkanie przy kawie i ciastku albo wypad na lody w gorący dzień.

Poza szerokim wyborem opcji „na słodko” lokal przy Krakowskim Przedmieściu oferuje także te „na słono” – głównie śniadania, choć na te nigdy nie udało mi się trafić. W sezonie letnim obsługa uwija się jak w ukropie, bo klientów w tej lokalizacji nigdy nie brakuje, czasem trzeba więc swoje odstać w kolejce.

Sucré, ul. Krakowskie Przedmieście 7, FB

Sucré (Krakowskie Przedmieście)

ładowanie mapy - proszę czekać...

Sucré (Krakowskie Przedmieście) 52.240118, 21.016407 Sucré (Krakowskie Przedmieście)
Co sądzisz? Skomentuj!
Elzynor

Elzynor Autor

Z wegetarianizmem jest u mnie jak z rzucaniem palenia u większości ludzi - niby już, już, a potem na imprezie i tak ktoś wciśnie fajkę... Marnowanie jedzenia to zbrodnia, nie róbcie tego w moim towarzystwie. Królestwo i pół córki za dobre zielone curry!