Pełną Parą na Nowo

Pełną Parą na Nowo

7.1

Kuchnia

7.0/10

Obsługa

6.5/10

Wnętrze

7.5/10

Cena/jakość

7.5/10

Plusy

  • duży wybór pierożków
  • przestronny lokal
  • lokalizacja w centrum
  • przyzwoite ceny

Minusy

  • opcje mięsne średnie

 

Przyzwoita pierożkarnia azjatycka. Nie są to moje ulubione dim sumy, ale niewątpliwą zaletą Pełną Parą na Nowo jest lokalizacja w centrum (tuż przy Metrze Politechnika) i przestronny, ładnie urządzony lokal, gdzie można pójść i na lunch ze znajomymi z pracy, i na kawę z koleżanką, a nawet i na randkę. Wyjście będzie całkiem budżetowe, bo za porcję 10 pierożków zapłacimy około dwudziestu złotych (za wersje bezmięsne nawet taniej), a z przystawkami i napojami posiedzenie nie powinno wynieść więcej niż pięć dych na głowę. Ta opcja o tyle do mnie przemawia, że dim sumy to stosunkowo lekkie danie, różne nadzienia pierożków zadowolą zarówno wegan, jak i tych bardziej mięsolubnych, nikt przy tym nie powinien zbankrutować, więc wszyscy szczęśliwi.

Próbowałam większości pierożków z menu i ogólne wrażenie jest takie, że wegetariańskie i wegańskie wypadają lepiej niż mięsne. Są mocniej doprawione, charakterne, podczas gdy w tych z kaczką czy wieprzowiną ciężko przebić się innym dodatkom smakowym.

Z obsługą jest różnie, raz się trafi na kogoś sympatycznego, a czasem bywa drętwo i mało komunikatywnie, ale żadne dramaty mnie tam nie spotkały.

Pamiętajcie o Nowo jak będziecie niedaleko, bo to taki lokal będący zawsze dobrą odpowiedzią. Nie uplasuje się w żadnej mojej czołówce, ale dobrze, że jest.

ul. Nowowiejska 10, 22 400 25 55, strona www

Pełną Parą na Nowo

ładowanie mapy - proszę czekać...

Pełną Parą na Nowo 52.220122, 21.014414 Pełną Parą na Nowo
Co sądzisz? Skomentuj!
Chjena

Chjena Autor

Wątróbkę popijam mlekiem sojowym, o które potrafię pytać w takich miejscach jak Wars czy bufet sądowy. Istnieje niewiele rzeczy, których bym nie zjadła i należą do nich flaczki. W kuchni najważniejszy jest dla mnie pomysł i zaangażowanie, bo pasja to najlepsza przyprawa. Przejawiam nadmierne upodobanie do cekinów i panterki.