Orientacja (Brazylijska)

6.6

Kuchnia

6.0/10

Obsługa

7.5/10

Wnętrze

5.5/10

Cena/jakość

7.5/10

Plusy

  • Szybka obsługa
  • Niskie ceny

Minusy

  • Bez smakowego szału

 

LOKAL ZAMKNIĘTY.

Orientacja na Brazylijskiej jest od dawna i nie dziwię się, że się trzyma. Reprezentuje ona stary typ warszawskiego „chińczyka” (może po malym liftingu loga i ulotek) z jedzeniem, które może z azjatyckimi oryginałami nie ma wiele wspólnego, ale stosunkiem smaku, ilości i ceny zupełnie zadowala. Po miejscu, które definiuje się jako „azjatycka jadłodajnia” cudów nie ma co oczekiwać. Raczej szybkiej i miłej obsługi oraz konkretnej porcji, a to Orientacja zapewnia. Z nieśmiertelną kapustką.

„Konkretny” wkład białkowy możemy tu dość dowolnie komponować z sosem z warzywami i do skutku testować, co najlepiej do siebie pasuje. Tofu w sosie tamaryndowym widoczne na zdjęciu na lunch jak dla mnie zupełnie dało radę. Mogliby jednak popracować nad ryżem, tak sypkim, że zjedzenie go pałeczkami graniczyło z cudem…

Orientacja, ul. Brazylijska 9, FB

Orientacja (Brazylijska)

ładowanie mapy - proszę czekać...

Orientacja (Brazylijska) 52.231215, 21.065194 Orientacja (Brazylijska)
Co sądzisz? Skomentuj!
Elzynor

Elzynor Autor

Z wegetarianizmem jest u mnie jak z rzucaniem palenia u większości ludzi - niby już, już, a potem na imprezie i tak ktoś wciśnie fajkę... Marnowanie jedzenia to zbrodnia, nie róbcie tego w moim towarzystwie. Królestwo i pół córki za dobre zielone curry!