Melody – Lody Naturalne

Melody - Lody Naturalne

6.8

Kuchnia

8.0/10

Obsługa

6.0/10

Wnętrze

6.0/10

Cena/jakość

7.0/10

Plusy

  • dobre lody
  • wafle bąblowe

Minusy

  • malutkie wnętrze
  • długi czas oczekiwania na wafle

 

Melody rozsławiło się podawaniem lodów w waflach bąblowych, na które od kilku lat polują wszyscy w sezonie letnim. Niby połowa klientów już wie, że to słodycz nie do przejedzenia, puste kalorie i w zasadzie to same lody są znacznie lepsze, ale jakoś magia tego instagramowego wafla działa na tyle dobrze, że w dalszym ciągu przed lokalem widać kolejkę oczekujących na ich wypieczenie.

Ja powiem tylko, że lody serwują tutaj naprawdę zacne i często w nietypowych smakach (kiedyś nawet natrafiłam na bambus, smakował dość osobliwie), choć oczywiście klasyki znane i lubiane typu słony karmel też się znajdą. Opcja full wypas w waflu kosztuje 15 zł, możecie sobie wówczas stworzyć z tego deser stulecia i dorzucić do niego posypkę, owoce, polewę, orzechy i co tam jeszcze chcecie. Natomiast w wersji soft również powinniście być zadowoleni, bo będzie szybciej, taniej i trochę mniej pójdzie w biodra.

Lubię też inne adresy lodowe w Warszawie, ale Melody jest jednym z tych pewniaków, na którym ciężko się zawieść. I dobrze, jest czym umilać letnie spacery na Saskiej Kępie.

ul. Francuska 48, 509 912 282, FB

Melody Lody Naturalne

ładowanie mapy - proszę czekać...

Melody Lody Naturalne 52.236536, 21.053127 Melody Lody Naturalne
Co sądzisz? Skomentuj!
Chjena

Chjena Autor

Wątróbkę popijam mlekiem sojowym, o które potrafię pytać w takich miejscach jak Wars czy bufet sądowy. Istnieje niewiele rzeczy, których bym nie zjadła i należą do nich flaczki. W kuchni najważniejszy jest dla mnie pomysł i zaangażowanie, bo pasja to najlepsza przyprawa. Przejawiam nadmierne upodobanie do cekinów i panterki.