Mango Vegan Street Food (Złota)

Mango Vegan Street Food (Złota)

6.5

Kuchnia

7.0/10

Obsługa

6.5/10

Wnętrze

5.0/10

Cena/jakość

7.5/10

Plusy

  • Dobra lokalizacja, aby złapać coś "w locie"
  • Latem można usiąść sobie swobodnie w Pasażu

Minusy

  • Mikroskopijne wnętrze - latem nie przeszkadza, zimą owszem

LOKAL CZASOWO ZAMKNIĘTY – REMONT

Mango w Pasażu Wiecha to numer 3 w chronologii tej mini-sieci z wegańskim street-foodem. Jeśli chodzi o menu, nie różni się ono specjalnie od pozostałych, z Mango jest prawie jak z najbardziej znaną siecią burgerów – zawsze wiadomo, czego się spodziewać – jakość jest powtarzalna i dość wysoka. Mamy tu więc spory wybór dobrego wegańskiego jedzenia w różnych opcjach – falafele w picie lub na talerzach, burgery (nieustająco polecam moją ulubioną wersję z kotletem z kaszy quinoa), hummus, zupę miso, a nawet wegańską szakszukę.

To, co odróżnia lokal przy Złotej od wcześniej otwartych, to rozmiar. Miejsce jest naprawdę bardzo kameralne (ale można usiąść, nie jest to okienko). Trzyma jednak „mangowy” styl z żółtą kolorystyką i roślinami dekoracyjno-filtracyjnymi 😉 Jeśli chcecie zjeść coś szybko, roślinnie i w ścisłym centrum miasta, to będzie to odpowiednie miejsce.

ul. Złota 11 (Pasaż Wiecha), 733 370 213, WWW

Mango Vegan Street Food (Złota)

ładowanie mapy - proszę czekać...

Mango Vegan Street Food (Złota) 52.232333, 21.011331 Mango Vegan Street Food (Złota)
Co sądzisz? Skomentuj!
Pan Tapir

Pan Tapir Autor

100% roślinożerca, przemierza warszawskie szlaki restauracyjne - od squatów po Gault&Millau - w poszukiwaniu nieoczywistych smaków i zaskoczeń. Kiedyś zjadł flaczki. Niecierpliwie czeka na dzień, w którym krakowski Vegab otworzy filię w stolicy.