Green Caffè Nero (al. Solidarności 117)

Green Cafe Nero (al. Solidarności 117)

7.9

Kuchnia

7.5/10

Obsługa

8.5/10

Wnętrze

8.0/10

Cena/jakość

7.5/10

Plusy

  • Dobre zestawy z kawą
  • Baristki i bariści

Minusy

  • Zmienne menu - nie ma gwarancji, że zawsze trafimy na ulubione pozycje

 

Jeśli kawowa sieciówka, to taka jak Green Caffè Nero. Jednolity, ale nie taki sam nastrój, kanapki na poziomie do wzięcia w zestawach z kawą, ciasta i torty, których nie powstydziłyby się dobre cukiernie (maślano-migdałowy Oskar śni mi się po nocach) – stawiają tu wysoko poprzeczkę konkurencji. Niezbadanym sekretem pozostanie dla mnie, jak oni to robią, że ich obsługa zawsze jest taka uśmiechnięta, kontaktowa i doskonale nastawiona do klienta niezależnie od godziny i okoliczności.

Nie inaczej było, gdy niewiele przed zamknięciem wpadłem do Green’a na al. Solidarności dogrzać się gorącą herbatą. Ta kawiarnia ma do tego przestronne piętro, gdzie są stoły, przy których można usiąść większą grupą. Chyba, że wolimy kinowe fotele ustawione na dole wzdłuż ściany… Tak czy inaczej, Green to miejsce, którego mi niezmiernie brakuje, gdy jestem poza Warszawą. Oby rozprzestrzenili się po Polsce jak najszybciej!

Green Caffè Nero, al. Solidarności 117, FB

Green Caffè Nero (al. Solidarności 117)

ładowanie mapy - proszę czekać...

Green Caffè Nero (al. Solidarności 117) 52.241703, 20.994489 Green Caffè Nero (al. Solidarności 117)
Co sądzisz? Skomentuj!
Elzynor

Elzynor Autor

Z wegetarianizmem jest u mnie jak z rzucaniem palenia u większości ludzi - niby już, już, a potem na imprezie i tak ktoś wciśnie fajkę... Marnowanie jedzenia to zbrodnia, nie róbcie tego w moim towarzystwie. Królestwo i pół córki za dobre zielone curry!