Craft Beer Muranów – Piwny Świat

Craft Beer Muranów - Piwny Świat

8.5

Kuchnia

9.0/10

Obsługa

9.0/10

Wnętrze

8.0/10

Cena/jakość

8.0/10

Plusy

  • Doskonały wybór piw
  • Przyjemne wnętrze
  • Opcje wegańskie

 

„Hipsterski” odcinek Andersa pomału staje się jednym z fajniejszych miejsc w Warszawie, a na pewno na dość sennym Muranowie. Państwomiasto – gdzie można zjeść i wypić, ale też wziąć udział np. w ciekawej dyskusji lub obejrzeć zaangażowany film. Kooperatywa Dobrze – ze świeżymi i zdrowymi warzywami prosto od rolnika. Księgarnia-kawiarnia Radio-Telewizja ze starannie dobranym asortymentem. Dla miłośników tradycji – Bar Gdański.

A teraz do układanki dołącza kolejne udane miejsce – Craft Beer Muranów. Trzy słowa, a mówią wszystko. Jest to dwupoziomowy multitap o sympatycznym wystroju, niezobowiązującej atmosferze, z bardzo sympatyczną obsługą, a do tego – oprócz 16 kranów z piwem (i prosecco) – można tu zjeść w sposób równie niezobowiązujący. Hot-dogi (także wegańskie), przekąski (wegatariańskie i wegańskie) i danie dnia. A więc dla każdego coś miłego, a miło jest tu bez dwóch zdań. Na pewno będę wracał.

ul. Andersa 23, tel. 784 640 555, FB
Craft Beer Muranów

ładowanie mapy - proszę czekać...

Craft Beer Muranów 52.250989, 20.997885 Craft Beer Muranów
Co sądzisz? Skomentuj!
Pan Tapir

Pan Tapir Autor

100% roślinożerca, przemierza warszawskie szlaki restauracyjne - od squatów po Gault&Millau - w poszukiwaniu nieoczywistych smaków i zaskoczeń. Kiedyś zjadł flaczki. Niecierpliwie czeka na dzień, w którym krakowski Vegab otworzy filię w stolicy.